Architecten gespecialiseerd in renovatie en nieuwbouw. Architectenbureau gelegen in Antwerpen. Woningbouw – Appartementen – Interieurarchitectuur

Sint Andriesplaats 10, 2000 Antwerpen

www.mema-antwerpen.be

AVR

Averechts Architecten

Sint Andriesplaats 10, 2000 Antwerpen
T+32 (0)3 344 20 54
E info@averechts-architecten.be
E vacature@averechts-architecten.be
BTW 0755.475.986
Diensten
architectuur – stedenbouw – interieur
haalbaarheidstudie – herbestemming – woningbouw
renovatie – interieurarchitectuur – cohousing

Averechts architecten is een architectuur studio opgericht door Bart Favoreel en Eilien Neumann. Onze ontwerpen ontstaan vanuit collages. De collage is een portret dat een verhaal verteld over het ontwerp en de plek. Dit naratief gaat over de context, de interventie en een gelaagdheid van verschillende stijlen en materialen geleend uit tijdperken in de architectuur en de kunst geschiedenis. Dit alles samen gevormd tot een compositorisch en sensorisch geheel. We streven naar die ene juiste oplossing voor het programma en de locatie wars van enig vooroordeel of gemakzucht. We introduceren onderbouwde inzichten en zoeken naar nieuwe alsook bewezen typologieën. 
Alles ten dienste van het finaal project als eindbestemming.

Bart Favoreel

Bart Favoreel

Architect – zaakvoerder

T   +32 (0)3 344 20 54

M  bart@averechts-architecten.be

Eilien Neumann, Architect, Averechts Architecten

Eilien Neumann

Architect – Interieurarchitect – zaakvoerder

T   +32 (0)3 344 20 54

M  eilien@averechts-architecten.be

Kurt Neumann

Kurt Neumann

Bureaumanager

T   +32 (0)3 344 20 54

M  kurt@averechts-architecten.be

Thomas Gygoot

Thomas Ghyoot

Architect

T   +32 (0)3 344 20 54

M  Thomas@averechts-architecten.be


Aspassia Mitropapa

Aspassia Mitropapa 

Architect 

T   +32 (0)3 344 20 54

M  aspassia@averechts-architecten.be

Islay Cassels

Islay Cassels

Architect 

T   +32 (0)3 344 20 54

M  islay@averechts-architecten.be